Beratung und Ziegelschauraum

Centrum Cegły

W sercu Freital przygotowaliśmy zupełnie nowe miejsce dla zainteresowanych budownictwem:

Salon wystawowy i jednocześnie centrum informacyjne, centrum wydarzeń i dom pokazowy.

Na prawie 260 metrach kwadratowych powierzchni firma EDER prezentuje swoje produkty i rozwiązania systemowe, dotyczące cegły jako materiału budowlanego. Osoby zainteresowane mogą przyjrzeć się różnym formatom cegieł na miejscu i dowiedzieć się o poszczególnych etapach pracy związanych z budową domu na przykładzie domu pokazowego. Naszą ofertę uzupełniają różnorodne pomoce multimedialne i szczegółowe porady kompetentnych doradców.

 

Osobiste porady specjalistyczne

Umów się na niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne w naszym nowoczesnym Centrum Cegieł we Freital i uzyskaj podczas rozmowy z naszym doradcą budowlanym wyczerpujące informacje na wszystkie pytania związane z budową domu.

 

Dzień Inwestora

Jest tu wiele do odkrycia dla rodzin budujących! Począwszy od materiału budowlanego jakim jest cegła, poprzez pokaz murowania, a także wizytę w jednej z najnowocześniejszych cegielni w Europie - wszystko bezpłatnie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualne daty!

 

 

Ustalenie terminu w celu  uzyskania porady technicznej

 

EDER Centrum Cegły ma na celu  bycie miejscem kontaktu dla wszystkich zainteresowanych budownictwem. Jak również firma EDER oferuje szkolenia i seminaria na temat materiałów budowlanych i ich możliwości. Jesteśmy skierowani szczególnie do inwestorów prywatnych, ale także do rzemieślników, architektów, planistów i firm budowlanych.

 

Zadzwoń do nas!

+49 (0)351 / 64881-14