Dni Inwestora

Podczas Dni Inwestora Eder jest okazja, aby odkryć wszystkie tajniki budownictwa. Oprócz informacji teoretycznych, można również spróbować swoich sił w praktyce i poznać naturalny materiał budowlany - cegłę o niezrównanych właściwościach, a także skorzystać z bogatej wiedzy budowlanej fachowców z firmy EDER, którzy posłużą cennymi wskazówkami. Wizyta jest bezpłatna, a zebrane doświadczenia są bezcenne!

 

Nadchodzące wydarzenia:

 

sobota, 19.03.2022
sobota, 09.04.2022

sobota, 08.10.2022

sobota, 05.11.2022

 

 

zawsze w godzinach od 10:00 do 12:00

w centrum ZiegelZentrum, Wilsdruffer Str.25, 1705 Freital

Program:

 

 

 

Usługi doradcze


Atmosferę placu budowy można poczuć w naszym modelowym domu wzniesionym w stanie surowym w centrum ZiegelZentrum. Nasi konsultanci budowlani z przyjemnością doradzą, odpowiedzą na pytania i udzielą praktycznych informacji na temat szczegółów budynku zoptymalizowanych pod kątem mostków termicznych.

 

 

 

Pokaz wykonania


Pustaki EDER XP układają się prawie same. Można się o tym przekonać na naszym pokazowym placu budowy. Nasz pracownik wyjaśni, jak prosto murować z cegieł szlifowanych, a chętnych zapraszamy, aby spróbowali swoich sił w praktyce!

 

 

 

Zwiedzanie zakładu do godz. 12:00


Wycieczka po zakładzie pozwoli zanurzyć się w świat cegieł EDER! To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać, jak działa jedna z najnowocześniejszych cegielni w Europie i dowiedzieć się wszystkiego o wytwarzaniu cegieł EDER, począwszy od pozyskania surowca po produkcję gotowego wyrobu.


Uwaga: Zwiedzenia zakładu jest możliwe tylko do godziny 12:00!

 

 

 

Opieka nad dziećmi


Budowanie, malowanie, zabawa - przygotowaliśmy ciekawy program rozrywkowy dla dzieci. Dzięki temu nasi mali goście są pod dobrą opieką, podczas gdy ich rodzice mogą w spokoju zwiedzić nasz zakład i dowiedzieć się więcej o naszej produkcji!